To, co wyróżnia lustra Cordia na rynku to ich ciekawy design. Zadbali o niego nasi najlepsi projektanci, dla których ważny jest każdy detal. Perfekcyjne dopasowanie kolorystyki i formy decyduje o nienagannym wyglądzie luster. Dostępne są one w rozmaitych wariantach i kształtach. tj.:
owalne, kwadratowe, prostokątne, z lampką, z podświetleniem, bez podświetlenia.

Wyroby te dedykowane są zarówno do łazienki, jak i do przedpokoju, czy garderoby. Tafle zrobione są z perfekcyjnie szlifowanego szkła odpornego na działanie wilgoci. Doskonałe parametry techniczne wpływają na jakość oraz trwałość produktów.
Lustro Cordia — nowoczesny design

Wielu Klientów wybiera nasze artykuły ze względu na wysoką jakość wykonania i przystępną cenę. Godne uwagi jest także nietuzinkowe wzornictwo luster dostosowane do eleganckich wnętrz oraz do loftów. Oferujemy modele klasyczne i nowoczesne.

Lustra z

podświetleniem

Do łazienek bez okien zdecydowanie polecamy wyroby z własnym źródłem światła LED. Lustra Cordia z podświetleniem dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Najpopularniejsze są 600 × 800 oraz 1200 × 800 mm, które doskonale pasują do łazienki z podwójną umywalką.
Wśród luster z podświetleniem można znaleźć:

  • z pojedynczą i podwójną wbudowaną w ramę taśmą LED,
  • z lampką zewnętrzną,
  • owalne, kwadratowe i prostokątne,
  • z widocznym i ukrytym profilem aluminiowym.

Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych Klientów oferujemy wybór luster z barwą światła:

  • naturalną,
  • ciepłą,
  • zimną.

Dzięki tym parametrom łatwo dobrać idealne lustro z podświetleniem. Wszystkie produkty Cordia wykonane są zgodnie z polskimi i unijnymi normami. Niektóre lustra mają na wyposażeniu wyłącznik dotykowy i matę grzewczą.

Dostępne BARWY ŚWIATŁA

Lustra

bez podświetlenia

Niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki jest lustro. Spełnia ono dwie ważne funkcje:

  • użyteczność, którą zapewnia wysokiej jakości tafla. Idealnie szlifowane szkło sprawia, że odbicie twarzy nie jest zniekształcone,
  • dekoracyjność.

W przestronnych i dobrze nasłonecznionych pomieszczeniach z wieloma źródłami światła warto zastosować lustra bez podświetlenia. Wiele osób decyduje się na dużą powierzchnię szkła, w której doskonale odbija się naturalne światło. Modele typu BRW Loft mogą być instalowane np. w salonie czy przedpokoju. Zwierciadło osadzone jest w aluminiowym profilu anodowanym na czarno. Konstrukcja połączona jest ze szprosami i dostępna w standardowym rozmiarze 1500 × 800 mm lub niestandardowym. Ten drugi daje szersze możliwości dopasowania wielkości tafli do ściany. Innym ciekawym rozwiązaniem stosowanym w garderobach lub sypialniach są modele stojące.