ROMA i ROMA GRIP wzbogacają ofertę profili aluminiowych i na dłużej zagoszczą w katalogu dostępnych produktów.

Nowy profil wyróżnia się od pozostałych swoją wszechstronnością. Dzięki możliwości montażu aż na 2 sposoby, masz pełną swobodę w kształtowaniu ostatecznego wyglądu mebli. To doskonała opcja dla każdego, kto ceni sobie personalizację i chce stworzyć meble pod swój gust i potrzeby.

 Profil ROMA i ROMA GRIP został wykonany z wytrzymałego aluminium, gwarantującego elegancki wygląd i trwałość. Materiał ten jest odporny na korozję, co oznacza, że meble będą prezentować się doskonale przez wiele lat.

profil aluminiowy romaProdukt dostępny w dwóch kolorach anody. Możesz wybrać między klasycznym, matowym czarnym a subtelnym jasnym odcieniem szampańskiego.

Co więcej, front profilu został zaprojektowany pod okucia z zawiasami ukrytymi. Czysty design i eliminacja brzydkich elementów.

Ale…
ROMA świetnie sprawdzi się również w roli podświetlanej półki, która ma uwydatnić to co się na niej znajduje. Wybór barwy światła między neutralną, ciepłą i chłodną w pełni pomoże nadać pomieszczeniu wymarzonego charakteru.
Nowość, profil ROMA i ROMA GRIP z powodzeniem może być stosowany w meblach do salonu, garderoby czy biura.