Loading...
Home2020-02-14T12:23:59+01:00

O NAS

CORDIA PLUS jest obecna na rynku od 2000 roku. Prężny rozwój i niezwykła innowacyjność zapewniły nam stabilną pozycję i renomę. Nieustannie poszerzamy krąg odbiorców, ekspansywnie wkraczając ze swoją ofertą na kolejne europejskie rynki, czyniąc markę rozpoznawalną, kojarzoną z wysoką jakością produktów i kompleksową obsługą klienta.

Anodownia to jeden z działów w firmie, w który niezmiennie inwestujemy i rozwijamy tak, aby móc stale podnosić jakość i efektywność wykonywanych usług.

Anodowanie to inaczej eloksacja (elektrolityczna oksydacja), powierzchniowa obróbka metali polegająca na elektrolitycznym wytworzeniu warstwy tlenku. Anodowanie stosuje się głównie do aluminium i jego stopów. Proces anodowania służy głównie:

  • do antykorozyjnego i mechanicznego zabezpieczenia powierzchni elementów,
  • w celach wizualnych (pokrycie elementów kolorem).
O nas
O nas
O nas

Zaletą naszej firmy jest nie tylko zapewnienie bardzo dobrej jakości, ale także krótkie terminy realizacji oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

O nas

Wykonujemy usługi bez względu na ilość elementów (już od 1 sztuki).

O nas

Specjalizujemy się głównie w anodowaniu małych oraz średnich elementów już po wykonanej obróbce, gdzie priorytetową rzeczą dla zleceniodawcy jest oprócz wysokiej jakości, brak widocznych śladów po zawieszce (tzw anodowanie „bezsladowe”).

OFERTA

Oferta

Oferujemy usługę anodowania detali aluminiowych (zarówno z materiału własnego, jak i z detali powierzonych) o maksymalnej długości do 2,2 metra.

Specjalizujemy się głównie w anodowaniu małych i średnich elementów już po wykonanej obróbce, gdzie priorytetową rzeczą dla zleceniodawcy jest oprócz bardzo dobrej jakości brak widocznych śladów po zawieszce. (tzw. anodowanie „bezsladowe”).

Grubość powłoki tlenkowej jaką wykonujemy, to przedział pomiędzy 5 a 30 mikronów w zależności od wymagań zleceniodawcy.

Paleta oferowanych kolorów:

– anoda naturalna C-0

– anoda stal C-31

–  anoda szampan C-32

– anoda brązowa C-34

– anoda czarna C-35

Po usłudze anodowania, dokonujemy wewnętrznej kontroli pakowanych profili i przygotowujemy zamówienia do transportu.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, atrakcyjne, konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Oferta

Szkiełkowanie inaczej piaskowanie czy satynowanie, to proces mechanicznej obróbki powierzchni aluminiowych. Jest on w szczególności polecany do przygotowania powierzchni aluminiowych, których walory estetyczne mają odgrywać ważną rolę. Podczas takiej obróbki materiał pozbawiany jest wszelkich nieczystości tj. rdza, naloty.

Bardzo duże znaczenie mają również walory estetyczne powierzchni poddanej takiej obróbce. W jej wyniku elementy zyskują estetyczne matowe wykończenie, a na powierzchni widoczna jest drobna struktura.

CENNIK

Cena usługi zależy m.in od:

  • Wielkości powierzchni obrabianego elementu.
  • Sposobu zawieszenia elementu,
  • Ilości elementów
  • Wybranej obróbki
  • Rodzaju pakowania
  • Stanu powierzchni elementu dostarczonego przez zleceniowcę

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z należyta starannością szukając optymalnego rozwiązania dla zleceniodawcy.

Przed przyjęciem większego zlecenia, zawsze zalecamy wykonanie partii próbnej celem zatwierdzenia jakości , koloru czy np. sposobu pakowania.

„CORDIA PLUS” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

32-640 Zator | ul. Władysława Grabskiego 10
Polska

NIP 551-23-03-829
REGON 852608644
KRS 0000551143